Polityka prywatności

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez Ciebie są przetwarzane przez AMK Anna Kałuszka z siedzibą w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 29/31 lok. 19.

 2. Dane osobowe, które nam powierzasz, w szczególności imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres wysyłki, adres e-mail oraz numer telefonu będą przetwarzane:
  • celem założenia konta Klienta i realizacji zamówień;
  • a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych to w celu przekazywania Ci informacji o naszym sklepie i jego ofercie.

 3. Powierzone nam dane możesz zawsze zmienić z poziomu Twojego Konta po zalogowaniu. Jeśli chciałbyś zrezygnować z darmowego newslettera, możesz tą opcję wyłączyć samodzielnie w ustawieniach swojego konta lub kontaktując się z nami pod adresem sklep@extraklocki.pl. Jeśli chciałbyś zlikwidować konto, możesz to zrobić przesyłając wiadomość do Biura Obsługi Klienta.

 4. Dla Twojego bezpieczeństwa prosimy:
  • o to by po zakończonej sesji (zakończonych zakupach, itp.) wylogować się ze strony klikając przycisk Wyloguj w prawym górnym rogu strony. Samo wyłączenie przeglądarki nie jest równoznaczne z zakończeniem Twojej sesji.
  • jeśli korzystasz z naszej strony z komputera np. kafejce internetowej, pamiętaj by nie zapamiętywać danych (w szczególności haseł) na komputerze. Z zapamiętanych danych może skorzystać osoba która będzie korzystała z tego komputera po Tobie;
  • o nie przekazywanie danych (loginu, hasła) innym osobom, w tym w szczególności dzieciom.

 5. Pamiętaj, że na wszystkich stronach wymagających wpisania danych stosujemy bezpieczne, szyfrowane połączenie.

 6. Wszystkie hasła dostępowe do systemu są przechowywane w formie zaszyfrowanej.

 7. Powierzając nam swój adres e-mail możesz być pewien, że nie dostaniesz żadnej informacji handlowej od innych podmiotów - nawet jeśli z nimi współpracujemy.

 8. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.extraklocki.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.extraklocki.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

 9. W przypadku dodatkowych pytań o bezpieczeństwo Twoich danych i transakcji jesteśmy do dyspozycji pod adresem sklep@extraklocki.pl oraz numerem telefonu 42 233 53 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18


W naszej ofercie znajdziesz zabawki firm:

LEGO®
Askato
Schleich
MATTEL
Spin Master
Playmobil
FISHER PRICE
HASBRO
EPOCH
EPEE
Magic Box
VTECH
TREFL
Clementoni
Smoby
SIMBA
TOMY
Stnux
TM TOYS
2022 YellowHead, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Pozostanie na tej stronie powoduje akceptację tego faktu. Więcej o Cookies mogą Państwo przeczytać tutaj