Opisy

LEGO Boost Logo

LEGO® BOOST - Uwolnij swoją kreatywność

Pięć modeli w jednym! Robot Vernie potrafi się poruszać i mówić. M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) to mocny, wszechstronny łazik, który ma 4 różne dołączane narzędzia, w tym sprężynową wyrzutnię. Gitara 4000 to instrument muzyczny z funkcją pitch bend (zmiany wysokości dźwięku) i efektami akustycznymi. Kot Frankie to interaktywny zwierzak, który potrafi się bawić, mruczeć i wyrażać nastrój. Linia produkcyjna to z kolei zminiaturyzowana fabryka, która naprawdę tworzy miniaturowe modele LEGO!

LEGO Boost

Klocki LEGO®

Klocki LEGO DUPLO
Klocki LEGO City
Klocki LEGO Friends
Klocki LEGO Creator
Klocki LEGO Technic
Klocki LEGO Star Wars

Film My Little Pony

to wspaniała opowieść o magii przyjaźni i odkrywaniu tego, co nieznane. Dołącz do kucyków i wspólnymi siłami wyruszcie tam, gdzie żaden kucyk wcześniej nie zastał. Czy Księżniczce Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie i reszcie ferajny uda się uratować ich ukochaną Equestrię i powstrzymać nadciągające siły zła? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 6 października, gdy film zawita na ekrany polskich kin.

zobacz więcej
Film My Little Pony

Hatchimals Pingwinek
Hatchimals

HATCHIMALS - Jajko interaktywne Pingwiniak

Hatchimals to wspaniała zabawka dla każdej dziewczynki. Pomaga w nauce opiekuńczości i poczucia obowiązku. Magiczne stworki żyjące wewnątrz jaj potrzebują starannej opieki, a gdy ją dostaną odwdzięczą się wydając słodkie dźwięki. Dziecko, dzięki dotykowi pomaga wykluć się stworkowi, a gdy się to stanie, może je wychowywać. Jajko jest w kolorze białym z różowymi i turkusowymi plamkami. W środku znajdziesz jeden z dwóch interaktywnych Pingwiniaków.


NERF Nitro

Nowa, super szybka i ekscytująca kolekcja NERF, w której strzałki zastąpione zostały ... autami! Wystarczy naładować wyrzutnię NERF NITRO jednym z wybranych samochodzików, wybrać cel i ... OGNIA!

NERF Nitro

ENCHANTIMALS
Enchantimals

ENCHANTIMALS - Dbamy o to co kochamy

Enchantimals™ to grupa uroczych dziewczynek wraz ze swoimi przyjaciółmi zwierzątkami, z którymi łączy je nie tylko wyjątkowa przyjaźń, ale nawet wygląd! Mieszkają razem w fantastycznym świecie, w którym na każdym kroku kryje się zabawa i przygoda! Jest to świat, gdzie dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe. Odtworzenie historii każdej z bohaterek i wymyślanie zupełnie nowych to świetna zabawa! Zbierz je wszystkie, aby rozwijać cudowny świat Enchantimals!W naszej ofercie znajdziesz zabawki firm:

LEGO®
Askato
Schleich
MATTEL
Spin Master
Playmobil
FISHER PRICE
HASBRO
EPOCH
EPEE
Magic Box
TREFL
Clementoni
Smoby
TOMY
Stnux
TM TOYS
2022 YellowHead, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Pozostanie na tej stronie powoduje akceptację tego faktu. Więcej o Cookies mogą Państwo przeczytać tutaj