LEGO® Boost - zestaw kreatywny

LEGO Boost Logo

CO​​ TO ​​JEST ​​LEGO ​​BOOST?

Lego Boost to niezwykle bogaty zestaw, który umożliwia budowanie i programowanie. Ten zestaw kreatywny daje całkiem nowe możliwości tworzenia. Dzięki niemu dzieci będą mogły zbudować i ożywić każdą konstrukcję jaka przyjdzie im do głowy, a także dać modelom Lego zdolność poruszania się, odtwarzania dźwięku oraz osobowość. Połączenie programowania z zabawą daje nieograniczone pomysły i możliwości. Dzieci będą się wspaniale bawić i rozwijać kreatywność.

LEGO Boost Box

LEGO​​ BOOST - ​​PIĘĆ​​ MODELI ​​W​​ JEDNYM!

LEGO Boost Robot Vernie
Robot Vernie - Twój osobisty robotyczny przyjaciel, który potrafi śpiewać, tańczyć, wykrywać ruch i wyczuwać odległość, a nawet strzelać strzałkami z ramienia. Posiada duże gąsienice, dzięki którym z łatwością się porusza we wszystkich kierunkach. Vernie wyczuwa uderzenia i reaguje na nie, a poza tym wie, kiedy go podnosisz. Możesz założyć mu dodatki takie jak okulary czy muszka, aby go spersonalizować.
Kot Frankie
- Cybernetyczny kociak na zawsze pozostanie Twoją ulubioną maskotką. Kiedy spojrzysz w te przyjazne oczy od razu będziesz miał ochotę się z nim bawić. Frankie mruczy, gdy nakarmisz go ulubioną rybką lub podrapiesz po głowie. Pamiętaj, żeby nigdy nie ciągnąć go za ogon. Może się wtedy bardzo zdenerwować.
LEGO Boost Kot Frankie
LEGO Boost Linia Produkcyjna
Linia Produkcyjna
- To maszyna, która pozwoli Ci budować jeszcze więcej maszyn! Składa z klocków inne modele Lego. Skonstruuj, zaprogramuj i uruchom linię produkcyjną, która porusza się raz w jedną, raz w drugą stronę. Zbuduje dla Ciebie miniroboty i nie tylko. Jeśli tylko odpowiednio ją zaprogramujesz, może zbudować Twoje własne modele.
Gitara 4000
- Jeśli drzemie w Tobie talent prawdziwej gwiazdy estrady to ta gitara na pewno Cię zafascynuje. Po prostu zbuduj w pełni funkcjonalny, interaktywny instrument muzyczny. Zagraj piosenkę lub skorzystaj z wbudowanego mostka tremolo, aby skomponować własne melodie.
LEGO Boost Gitara 4000
LEGO Boost Łazik M.T.R.4
Łazik M.T.R.4
- Multi-Tooled Rover 4 to wielofunkcyjny łazik, który jest gotowy na każde wyzwanie, które dla niego wymyślisz. Zbuduj go i wypróbuj poszczególne narzędzia i przystawki, dzięki którym pojazd wykona wiele niezwykłych zadań takich jak na przykład przenoszenie ciężarów. Możecie również wybrać się na przejażdżkę lub użyć miotacza strzałek- wybór należy do Ciebie!

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE LEGO BOOST?

Zestaw zawiera ponad 840 klocków Lego, a także elementy Lego Move Hub i Interactive Motor oraz czujnik koloru i odległości, matę i plakat. Plansza pełni ważne funkcje na początku zabawy zestawem Lego Boost. Potrzebna jest tylko do trzech modeli, które jeżdżą (początkowego pojazdu, Verniego oraz M.T.R.4). Siatka na planszy została skalibrowana do poleceń ruchu, jakie można wydawać tym modelom. Pozwala dzieciom zrozumieć, że jeden blok ruchu w programie przesuwa model o jeden kwadracik na siatce umieszczonej na planszy.
LEGO Boost Box
LEGO Boost Box


Element Move Hub zawiera dwa silniki z tachometrami, interfejs BLE (Bluetooth Low Energy) do łączenia z tabletami, dwa porty wejścia i wyjścia, 6-osiowy czujnik nachylenia oraz wielokolorową lampkę. Ma również komorę na 6 baterii AAA oraz zielony przycisk włączania. Czujnik koloru i odległości wykrywa odległość (czyli jak daleko znajduje się od jakiegoś obiektu), a także różne kolory, które przed nim umieścisz. Można używać go jako czujnika ruchu lub po prostu jako światełka. Ma do wyboru cztery różne tryby światła: czerwony, zielony, niebieski i połączenie wszystkich trzech. Zewnętrzny silnik ma takie same funkcje, jak silnik w elemencie Move Hub, ale jest osobnym klockiem.

CO JEST POTRZEBNE BY ZACZĄĆ ZABAWĘ?

W sklepach Apple App Store i Google Play znajduje się darmowa aplikacja do pobrania, która pozwoli Ci uruchomić zestaw. Na stronie www.lego.pl/devicecheck możesz sprawdzić czy Twój tablet spełnia wymagania systemowe. Aplikacja posiada ciekawy i łatwy do zrozumienia interfejs bazujący na ikonach, dzięki czemu wprowadza dzieci w tajniki programowania. Programowanie przypomina budowanie z klocków Lego, z tą różnicą, że w aplikacji dzieci łączą klocki kodu, budując zachowania i działania. W aplikacji znajdziesz również instrukcje budowania wszystkich pięciu modeli oraz 60 zadań, które pobudzą wyobraźnię.
LEGO Boost Box

CZYM SIĘ RÓŻNI LEGO BOOST OD LEGO MINDSTORMS?

Lego Boost przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Sposób programowania oparty jest na ikonach, dzięki czemu programowanie jest łatwiejsze. Zestaw zawiera klocki Lego System, a sterowanie odbywa się za pomocą tabletu. Lego Mindstroms przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia i wykorzystuje bardziej skomplikowany język programowania, który odbywa się za pomocą programowalnego klocka. Do budowania wykorzystuje się elementy Lego Technic.

LEGO MindstormsBox
LEGO Boost Box


Lego Boost został doceniony i otrzymał pierwszą nagrodę TOY AWARDS 2017 w kategorii wiekowej 6-10 lat. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana corocznie przez ekspertów, dzięki czemu ocena jest naprawdę wiarygodna. Kryteriami są: oryginalność, bezpieczeństwo, wykonanie i jakość, rozumienie pojęcia produktu oraz perspektywy sukcesu w sklepie.
LEGO Boost BoxW naszej ofercie znajdziesz zabawki firm:

LEGO®
Askato
Schleich
MATTEL
Spin Master
Playmobil
FISHER PRICE
HASBRO
EPOCH
EPEE
Magic Box
TREFL
Clementoni
Smoby
TOMY
Stnux
TM TOYS
2022 YellowHead, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Pozostanie na tej stronie powoduje akceptację tego faktu. Więcej o Cookies mogą Państwo przeczytać tutaj