Salon dla zwierząt Barbie

Mega Construx GYH09

MEGA BLOKS

Wiek: 4+
Płeć: Dziewczynka
Liczba elementów: 97
Informacje dodatkowe: Certyfikat CE Nieodpowiednie dla dzieci w wieku 0-3 lat

61,99 zł 64,99 zł (Oszczędzasz 3,00 zł)

produkt niedostępny

Niedostępne

Koszt dostawy tego produktu: od 9,99 zł

Opis

Puść wodze fantazji, pomagając 3 mikrolalkom Barbie w salonie dla zwierząt. Odkryj świat dbania o innych i wyjątkowej zabawy, budując stanowiska do czyszczenia, karmienia i badania zwierzątek wyposażone w akcesoria takie jak szczotka, miska na wodę czy stetoskopy. Praca w salonie dla zwierząt to świetna zabawa, bo masz okazję opiekować się ślicznymi zwierzątkami, takimi jak panda, żółw, koala oraz mały i duży leniwiec. Ten zestaw konstrukcyjny jest łatwy do złożenia i zapewnia wyśmienitą zabawę na każdym etapie budowy.

  • W skład zestawu wchodzą 3 mikrolalki Barbie, 5 zwierzątek (panda, żółw, koala oraz mały i duży leniwiec), 97 klocków ze specjalnymi elementami i akcesoriami oraz 3 podstawy w kształcie serca, na których można budować.
  • Możesz się świetnie bawić, budując stanowiska do czyszczenia, karmienia i badania zwierzątek wyposażone w akcesoria takie jak stetoskopy, umywalka i stół do badań.
  • Klocki są kompatybilne z wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Barbie i Mega Construx oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Dzięki możliwości samodzielnego konstruowania dzieci rozwijają kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Idealne dla dzieci od 4 roku życia.


W naszej ofercie znajdziesz zabawki firm:

LEGO®
Schleich
MATTEL
Spin Master
Playmobil
HASBRO
Ravensburger
EPEE
Siku
Magic Box
TREFL
Clementoni
MGA
SIMBA
EDUCA
CubicFun
Polesie
COBI
MEGA BLOKS
TM TOYS
2018 YellowHead, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Pozostanie na tej stronie powoduje akceptację tego faktu. Więcej o Cookies mogą Państwo przeczytać tutaj