Lalka do kolekcjonowania seria 2

KOOKYLOOSPKL2D212IN00

Magic Box

Wiek: 4+
Płeć:Dziewczynka
Informacje dodatkowe: Certyfikat CE Nieodpowiednie dla dzieci w wieku 0-3 lat

51,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 51,99 zł

produkt niedostępny

Niedostępne

Koszt dostawy tego produktu: od 12,99 zł

Opis

Już jest nowa seria KookyLoos Sunday Funday! W serii jest aż 12 superstylowych i zabawnych minilaleczek do kolekcjonowania, które mogą zmieniać wyraz twarzy za pomocą jednego kliknięcia! Każda KookyLoos jest inna, ma niepowtarzalną osobowość i hobby. Ale to nie przeszkadza im się przyjaźnić i świetnie się ze sobą dogadywać!  Optymistyczne i pozytywnie nastawione do świata, uwielbiają się bawić i mieć wspólne tajemnice, odkrywać nowości i przeżywać wspólnie tysiące przygód. Każda z KookyLoos należy do jednej z „ekip”, ale najlepiej bawią się, gdy są wszystkie razem!

Otwórz tubę i sprawdź, która KookyLoos ukrywa się w środku. Poznaj jej styl, upodobania, dowiedz się, do której „ekipy” należy i wspólnie z nią zaplanuj najbliższy weekend dzięki nowej serii Sunday Funday! Na co masz ochotę? Plażę, sport, taniec... To nie ma znaczenia, bo z KookyLoos będziesz się świetnie bawić!

Zawartość:

  • 1 laleczka KookyLoos,
  • 2 akcesoria,
  • Ubranko i buty,
  • 1 karta osobowości.


W naszej ofercie znajdziesz zabawki firm:

LEGO®
Askato
IUVI Games
Schleich
MATTEL
Spin Master
Playmobil
FISHER PRICE
HASBRO
Ravensburger
EPOCH
EPEE
Magic Box
VTECH
TREFL
Clementoni
MGA
SIMBA
TOMY
Stnux
COBI
TM TOYS
2022 YellowHead, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Pozostanie na tej stronie powoduje akceptację tego faktu. Więcej o Cookies mogą Państwo przeczytać tutaj